Dongguan XinLiang копродукции, ООД.

TWS слушалки X26-T

Краток опис:


 • Logistics Costs: Negotiation
 • Мин.нарачката Кол: 2/Pieces
 • Набавка Способност: 50000 Piece/per Month
 • 2 - 29 Pieces: $5.07
 • 30 - 999 Pieces: $4.35
 • >=1000 Pieces: $3.99
 • детали за производот

  Тагови производ

  решение RTL8763B 5.0(v5.0 X26 is the upgrade version of those item the product is still developing now)
  звучник месинг 8мм
  Работа на далечина 10 милиони
  музика време 5 часа за еден, 6 часа за неколку
  повик време 5 часа
  време на мирување 200hours
  капацитет микрокапсули 2 * 50mA
  Полнење капацитет кутија 500mA
  Re-полнење фреквенција 3 пати
  функција слушате музика / Одговорот повик / префрлат следната песна
  боја Црно-бел

  1 (4)

  1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8) 1 (9) 1 (10) 1 (11) 1 (12) 1 (13) 1 (14) 1 (15) 1 (16) 1 (1) 1 (2) 1 (3)车间加工公司展会 合集英文


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!